KZ_logo1

Sex, kde není orgasmus. Je lepší se přiznat, nebo to tajit?

12.7.2017

To bylo skvělé.“ A konec? „Zase tak báječný orgasmus, jsi prostě jednička.“ Také takovou větu znáte? Pochvala a uznání vašeho partnera za skvělý výkon i konec, ale přitom jen vy sama víte, že ten konec tak docela konec nebyl. Ale co na tom. Partner je spokojený a vy vlastně také. Máte mu takovou věc vůbec říkat?

Občasné předstírání, nebo pokaždé?

Mezi předstíráním jednou za čas a při každém sexu je velký rozdíl. V prvním případě se jedná o tak trochu osvobozující lež. Většině žen nevadí, pokud nezažijí vyvrcholení pokaždé. Pokud jsou zrovna unavené nebo sex trvá příliš dlouho, raději zalžou, aby uspokojily partnera a ten nebyl zklamaný. Obzvlášť jestli se partner snaží až příliš a zároveň dlouho, zatímco žena by mnohem raději zavřela oči a spala. Tyto situace jsou poměrně běžné a není to nic, co by se mělo příliš řešit nebo rozebírat. Nikomu by to neprospělo a jen by to vyvolalo dusno ve vztahu. Navíc snaha prodlužovat sex jen kvůli orgasmu by stejně k ničemu nepřispěla a nakonec by to nebavilo ani jednoho z partnerů.

Jenže co když musíte předstírat rok, dva nebo třeba hned od začátku vztahu? Jak partnerovi říct, že jste celou dobu předstírala? A jde to vůbec?

Jak zvýšit svou schopnost si sex opravdu užít

Podle odborníků určitě není v dobré, pokud žena neumí vyjádřit své touhy, potřeby i nespokojenost, protože v takovém případě nemůže být nikdy docela šťastná. Nemusíte hned říci vše na rovinu, ale nějaké řešení by to určitě chtělo. Zkuste to třeba takto:

Přijďte s nápadem, že chcete zkusit něco nového, více okořenit váš sex, vyzkoušet nějaké nové varianty orálního sexu. Uvolněte se a soustřeďte se tentokrát jen na sebe a ne na to, jak potěšit hlavně partnera. A už nic nepředstírejte!

Ošálit musíte zejména svůj mozek, ne své tělo

Foto: 123rf.com

Foto: 123rf.com

Je samozřejmé, že se věci nezmění ze dne na den, a pokud jste předstírala nějakou dobu, nebudete najednou zažívat jeden bouřlivý orgasmus za druhým. Chce to čas, trpělivost a malinko pózování kvůli partnerovi, aby se necítil neschopně. Můžete mu třeba říct, že vám to sice trvá déle, ale moc se vám to líbí. Partnera vaše chvála určitě potěší. Pochválit ho můžete i za maličkosti, třeba za aktivnější přístup. Tím mu jednoznačně dáte najevo, že vše jde správným směrem a máte šanci dosáhnout vytouženého výsledku.

Otevřete se

Tato situace určitě není lehká, ale věřte, že nejste jediná na světě. Je důležité převzít odpovědnost za své vlastní potěšení. Bavte se o milování, o svých fantaziích i touhách, mluvte spolu. Pokud na sobě budete takto pracovat, věci se začnou hýbat tím správným směrem. Náprava je možná i bez ošklivé pravdy o neexistujícím orgasmu. Ta by mohla partnera velmi zranit a možná i pokazit celý váš vztah. Samozřejmě, můžete se přiznat, ovšem musíte předem zvážit, jestli vám všechny ty následky za to stojí.

Martina Mádlová

pár v posteli

Kvíz: Jaký je v posteli?

Kvíz: Jaký je v posteli? Poznala jsi nového muže…
cibulový koláč

Mňamka na cesty: Cibulový koláč

Chutný cibulový koláč na cesty, ze kterého si můžete…
pes a deti

Jaký pes je vhodný do domu

Máte v plánu pořídit si domácího mazlíčka a chcete…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

Nejnovější články

pár v posteli

Kvíz: Jaký je v posteli?

Kvíz: Jaký je v posteli? Poznala jsi nového muže…
randění

7 rad, jak na randění po rozvodu

Někdy vztahy prostě nevyjdou. Můžeme se snažit, jak chceme.…
kondóm

Pozor na chyby při používání kondomu

Kondom je nejrozšířenější ochrannou, která vás ochrání proti pohlavním…
pár v posteli

Vyhněte se zánětům a infekcím – nebojte se po sexu chodit na toaletu

Po milostném aktu chcete většinou s partnerem ještě chvíli…
žena při sporáku

Nechci být jen žena v domácnosti

Máte partnera, který vydělává víc než vy a chce…

Související příspěvky

Zanechte komentář