KZ_logo1

7 tipů, jak trávit volný čas s partnerem

31.10.2015

Chtěla byste s partnerem trávit volný čas i jinak než jen posedáváním doma u televize nebo procházkami po nedalekém okolí? Nebo snad máte pocit, že aktivity, kterými se spolu zabýváte, nejsou pro vás dostatečně naplňující a potřebujete něco, co by vás oba nadchlo či příjemně potěšilo a překvapilo? Nemusíte si hned brát týdenní dovolenou, abyste mohli jet odpočívat do exotických krajin – postačí vám jeden volný víkend a v peněžence pár set korun!

1) Autostopem po krásách ČR

Pokud máte rádi adrenalin a toužíte po neobvyklém zážitku, při kterém můžete navštívit plno zajímavých památek, aniž byste utratili spoustu peněz, stačí si do batohu sbalit nejpotřebnější věci včetně stanu a vyrazit. Tento styl trávení volného času však není pro každého. Pro někoho je to neotřelé dobrodružství, ale pro druhého naopak jen nervy a obavy z celkem nebezpečné, ač bezplatné cesty. Má to však své osobité kouzlo, díky němuž můžete zavzpomínat na dobu, kdy jste s partnerem byli ještě téměř dětmi nebo kdy jste se ještě nesměle poznávali. Pokud je váš vztah teprve na začátku, můžete se před partnerem předvést, jak nespoutanou a nápaditou duši v sobě skrýváte.

2) Sportování ve dvou

Máte oba dva kladný vztah ke sportu? Společná aktivita utužuje vztahy, a proto byste se nějakou sportovní aktivitou mohli zabývat pravidelně. Například tenis, squash, badminton nebo třeba běhání jsou výborné aktivity pro dva, ale fyzicky jsou trochu náročnější. V zimě mezi nejoblíbenější sporty patří samozřejmě lyžování či snowbaording. Můžete si zajet na jednodenní lyžování anebo si užít prodloužený víkend se vším všudy na horské chatě s romantickými večery při sklence vína… Pokud máte raději poklidnější formu sportování, zahrajte si společně třeba stolní tenis, golf či petang, při kterém se tolik nenaběháte. Originalitě se meze nekladou, stačí se jenom zamyslet nad tím, jaký sport by se pro vás hodil nejlépe, popřípadě můžete vyzkoušet více alternativ a poté se pravidelněji věnovat té, která vás osloví nejvíce.

3) Návštěva festivalu

Foto: 123rf.com

Foto: 123rf.com

Jednou z nejoblíbenějších forem trávení volného času jsou hudební a umělecké festivaly. Pokud jste fanoušek spíše těch hudebních, stačí se zamyslet nad tím, jaký druh hudby vám nejvíce sedí, a podle toho se rozjet, kam vás srdce táhne. Hudební festivaly probíhají především v letní sezóně, která je pro poslech hudby pod širým nebem jako stvořená. Jeden z nejznámějších českých festivalů je Open air Trutnov, kde si na své přijde téměř každý. Další oblíbené festivaly jsou třeba Sázava fest, České hrady a mnohé další. Na festival můžete vyrazit jak ve dvou, tak i s partou kamarádů a společně si užít prodloužený víkend plný hudby, alkoholu a nespoutaných radovánek.

Pokud jste ale příznivcem spíše uměleckých festivalů, mohli byste navštívit třeba Festival Nové Evropy, což je mezinárodní festival současného tance a tanečního divadla, který se koná v Praze, nebo festival Za dveřmi (festival pouličního divadla), který pravidelně probíhá také v našem hlavním městě. Výhodou uměleckých festivalů je skutečnost, že se konají prakticky v jakoukoliv roční dobu, nehledě na aktuální počasí.

4) Laser game

Laser game patří v poslední době mezi oblíbené aktivity všech věkových kategorií. Na své si zde přijdou zejména pánové, takže s tímto plánem byste svého miláčka zcela jistě nadchla. Hra obvykle probíhá ve větších skupinách, takže můžete jít buď s partou kamarádů, nebo se objednat pouze ve dvou a hrát ve skupině neznámých lidí. Hrají proti sobě dva týmy, které se fiktivně vzájemně střílejí. Tato hra je velice fyzicky náročná, a to nejen kvůli běhání, ale také kvůli výstroji, kterou na sebe před hrou musíte navléci. Rozhodně doporučujeme vzít si s sebou osušku! Laser game je ale velice zábavná, takže za pár kapek potu navíc určitě stojí.

5) Večeře ve dvou a poté společný večer s kamarády

Foto: 123rf.com

Foto: 123rf.com

Pokud jste přívrženci spíše poklidnější formy trávení volného času, určitě se vám zalíbí tato neotřelá klasika. Páry bývají zvyklé zajít na večeři do hezké restaurace, ve které pak společně vypijí pár sklenek vína a jdou domů… Tam se většinou omámeni alkoholem vrhají vstříc milostnému dobrodružství a poté poklidně usnou. Občas je tato klasika moc příjemná pro každého, ale nebylo by od věci z tohoto stereotypu alespoň na chvíli vybřednout a po večeři si zajít na pár sklenek vína či dobrého českého piva ještě s partou kamarádů. Nezařazujte se do bludného kruhu párů, které na své staré kamarády takřka zapomínají!

6) Wellness víkend

Máte chuť úplně vypnout a užít si pár dní naprostého blaha a odpočinku ve dvou? Můžete si s partnerem zajet na wellnes víkendový pobyt, kde zrelaxujete tělo i duši. Nabídky tohoto typu můžete najít celoročně na mnoha slevových portálech, takže se nemusíte bát, že vás to bude stát „majlant“.

7) Pivní lázně

Pivní lázně patří k podobným formám odpočinku jako wellnes pobyt. Jedná se však většinou o několikahodinový pobyt v pivních lázních, kde si můžete povídat, relaxovat a ještě vypít piva, co hrdlo ráčí. Tímto nápadem zcela jistě žádného pána neurazíte. Kdo by také nechtěl vypít piva, co se do něho vejde? Jenom pozor, aby potom váš protějšek vůbec dokázal dojít domů po svých!

Jakým způsobem trávíte volný čas s partnerem Vy? Máte nějaký originální nápad co dělat třeba o víkendu? Podělte se s námi v diskuzi!

Šárka Lázničková

Co je to patchwork, kde se vzal a jaké je jeho využití?

Možná už jste v souvislosti s šitím zaslechli zvláštní…

Užijte si příjemný wellness pobyt podle svého výběru

Chcete se vydat na relaxační pobyt pro načerpání nové…

Dobrá erotická pomůcka umí zlepšovat každý vztah

Máte doma už skutečně tu pravou erotickou pomůcku? Pokud…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

vd_reality_300x300vd_stavebni_300x300

Nejnovější články

sergio-souza-Sxm8FK0xc3Q-unsplash

Vídat se po rozchodu? Raději ne!

Každý konec vztahu bolí. Zasahuje totiž naše nejcitlivější místa,…
neonbrand-N8XoKjKOT0M-unsplash

Jak najít svou ztracenou vášeň

Žijete v dlouhodobém vztahu a pořád svého partnera milujete,…
toxický vzťah

Jak poznat toxický vztah

Jste spolu spíš jen ze setrvačnosti a ze zvyku?…
žena po rozchodu

Rozchod – životní zkouška, která vás mnohému naučí

Pokud jste zrovna čerstvě po rozchodu, pak zřejmě máte…
ben-white-j1h011Awz1A-unsplash

Jak získat po rozchodu ztracené sebevědomí?

Rozchody jsou složité. Někdy vztah neskončí zrovna nejlépe a…

Související příspěvky

1 KOMENTÁŘ

10 tipů, jak oživit vyhaslou lásku | Království žen

20.2.2016 v 06:07

[…] Tipy, jak s partnerem příjemně strávit volný čas, si můžete přečíst v našem starším článku: http://kralovstvizen.cz/7-tipu-jak-travit-volny-cas-s-partnerem/. […]

Zanechte komentář