KZ_logo1

Hříšný horoskop! Co je vaším největším pokušením?

14.4.2017

Řekne-li se hřích, který z těch sedmi smrtelných vás napadne jako první? Může to být pýcha, smilstvo, hněv, obžerství, závist, lakomství nebo lenost. Každý z nás má sklony k jinému z těchto hříchů. Podívejte se s námi na to, ke kterému z hříchů máte podle horoskopu největší sklony…

1) Beran

Beran je ohnivým znamením, které má nejblíže k hněvu. Toto znamení často velmi rychle vzplane a rozhodně si nenechá nic líbit. Mnohdy jsou Berani velmi hlasití a umí si zjednat pořádek. Občas mají sklony k agresivitě a nejraději by všechny kritické situace řešili stručně ručně.

2) Býk

Býkovou největší neřestí bývá lakomství. Nejde ani tak o to, že by vám Býk nechtěl nic půjčit, ale má rád pocit jistoty a věčně si myslí, že má sám málo. Býk je málokdy stoprocentně spokojený s výší platu, s odvedenou prací a také s ušetřenými financemi. Neustále by potřeboval víc a zapomíná při tom, jak moc vlastně má.

3) Blíženci

Nevyzpytatelné znamení Blíženců kráčí jednoznačně ruku v ruce se smilstvem. Tato rozdvojená a mnohdy i roztrojená osobnost nedokáže odolat touze a rozkoš se slastí jsou jejím hnacím motorem. Blíženec to vždy hraje na několik stran a musí mít pocit, že on je ten, jehož všichni uctívají. Pak se s ním dá vyjít. Jinak jen velmi těžko.

4) Rak

Znamení Raka se dotýká dvou hříchů. V první řadě obžerství a v druhé neméně důležité řadě lenosti. Rak má rád svůj klid a pohodu, rád lenoší a málokdy se mu chce do společnosti mezi lidi. Přitom si však stěžuje na samotu a nepochopení. A pak přichází na řadu obžerství. Všechen smutek a bol světa Rak vyřeší tím, že se nají. Mnohdy to s jídlem ale opravdu přehání.

5) Lev

Nejpyšnější znamení zvěrokruhu, to je Lev. Pokud chcete, aby byl Lev opravdu spokojený, měli byste mu podřídit veškeré aktivity. Lev touží být obdivován, uctíván a mnohdy jej vystihuje přehnané sebevědomí. Málokdo snese takové chování a lví nadřazenost často způsobuje problémy v mezilidských vztazích. Alespoň trošku pokory a skromnosti by rozhodně neškodilo.

6) Panna

Mezi nejčastější hříchy realistického znamení Panny patří hněv a pýcha. Panna často hledá chyby i tam, kde nejsou. Nesnáší překvapení a největší strach má ze selhání. Pýcha z Panny dělá domýšlivce, který se často a rád nadřazuje nad ostatní. Ruku v ruce s pýchou kráčí i hněv. Málokdo by chtěl zažít hněv tohoto znamení. Odpuštění, shovívavost a pochopení od Panny opravdu nečekejte.

7) Váhy

Váha chce všechno a hned. A nejraději i to, co má soused. Hříchem číslo jedna je tedy závist. Tím druhým hříchem je lakomství, které není o nic slabší. Váha nedokáže být sama, věčně se potřebuje spoléhat na druhé a zavalovat je svými starostmi. Potřebuje mít stejně dobrou práci jako vy, potřebuje mít stejný plat a ideálně stejné auto. Ale zkuste něco chtít po tomto znamení. Odejdete vždy s nepořízenou. Váha neumí, nezvládne a hlavně nechce.

8) Štír

Krutý a nepřátelský Štír se nebojí hněvu. Ví, že často vyhraje i nevyrovnaný souboj. Umí být drsným nepřítelem a mnohdy vás šokují jeho techniky boje. Pokud mu někdo v životě ublíží, Štír to vrátí i s úroky. Toto znamení si pohrává také se smilstvem. Ovšem ve vztahu je majetnickým a žárlivým partnerem. Štír může všechno, ale vy nic.

9) Střelec

Naprosto nejlínějším znamením ze všech je Střelec. Jeho volnomyšlenkářství a lehkomyslnost vás budou chvilku bavit a zajímat. Poté ale zjistíte, že plýtváte svým časem. Střelec neumí moc dobře vycházet s penězi, neustále si hledá nové známé, kterým slibuje, ale neplní. Mnozí Střelci si pohrávají také s obžerstvím. Protože proč se nenajíst pořádně, když už vás někdo zve?

10) Kozoroh

Další znamení zvěrokruhu, které si přes svou pýchu téměř nevidí na špičku svého nosu. Kozoroh je bystrý pozorovatel a mistrný manipulátor. Většinou se mu podaří dostat vás tam, kde vás chce mít. Nechtějte však Kozoroha naštvat, jeho hněv trvá dlouho a útočí na ta nejbolavější místa.

11) Vodnář

Největším hříchem Vodnáře, který se zdá být téměř dokonalý, je hněv. Málokdo je ztělesněním tolika dobrých vlastností a ctností. Ale hněv je pro Vodnáře typický. Dokáže jej rozčílit nepořádek, lenost, nečistota a taky to, když mu někdo lže. Vodnáři svůj hněv nikdy nedrží v sobě, vždy vám řeknou, co jim vadí a jak to napravit.

12) Ryby

Ryby jsou velmi citlivé a mnohdy až úzkostlivé znamení. Jejich největším hříchem je závist. Často si tak myslí, že mají málo majetku, málo zážitků a také málo lásky. A tak ji závidí ostatním, kolegům, přátelům a jsou věčně nespokojené a podrážděné. Závist jim znepříjemňuje život na všech úrovních.

Jak na vás sedí tento „hříšný“ horoskop?

Michaela Michalíková

ten_pravý

8 důvodů, jak poznat, že je to ten pravý

Potkali jste muže, se kterým si rozumíte, dovede vás…
54573-7h3a0637-k0645-2

Šperk s akvamarínem – síla oceánu na dosah

Světle modrá barva akvamarínu evokuje průzračně čisté moře. Toto…
šikana

Jaké jsou příčiny a následky šikany

Nevíte, proč se vlastně objevuje šikana a jak se…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

Nejnovější články

ten_pravý

8 důvodů, jak poznat, že je to ten pravý

Potkali jste muže, se kterým si rozumíte, dovede vás…
adult-2178366_1280

Kolik sexuálních partnerů je moc?

Napadlo vás někdy, že existují statistiky, kolik mají lidi…
people-2562102_1280

Jak poznáte, že jste zamilovaná?

Slavný citát říká, že jen dvě věci na světě…
přátelství

Jak se vypořádat se závistí v přátelství

Závist patří mezi nepříjemné lidské vlastnosti, dokonce je jedním…
smutná žena

Bolestivý rozchod – jak ho překonat?

Když přijdeme o někoho, koho jsme milovali, vždycky to…

Související příspěvky

Zanechte komentář