KZ_logo1

Kde si v létě užít nejlepší romantické chvilky a sex?

4.7.2015

Konečně se můžeme přestat vymlouvat, že meze jsou studené a že nás bolí hlava. Krásné teplé počasí vyloženě láká k letnímu dobrodružství. A míst, kde si jej užít, je opravdu spousta.

Mezi ty nejoblíbenější z nich, která si rozhodně připište na svůj seznam, patří tyto:

1) U rybníka

Voda, slunce a deka. Ideální letní trojkombinace. Na sobě máte jen plavky, jeden druhého natíráte opalovacím krémem a „k tomu jednomu“ je už jen krůček. Už jste někdy zažili sex v rybníce nebo u rybníka na dece? Voda přece nadnáší a tráva příjemně lechtá, tak není na co čekat! Tento zážitek bude rozhodně patřit mezi jeden z těch nejvášnivějších. Voda by však neměla být příliš špinavá, mohlo by to vést k nepříjemnému kvasinkovému onemocnění…

2) Starý hrad nebo zámek

Tajemná místa opředená mýty a legendami jsou sama o sobě vzrušující. Vraťte se na chvilku do minulosti a užijte si s partnerem nezapomenutelný a živočišný sex ve zdech starého hradu nebo zámku. Najděte si skrytý tmavý kout a oddejte se jeden druhému. Nebo si objednejte rovnou zámecký pokoj a užijte si milování jako hraběnka!

3) V letním kině

Erotické hrátky v kině nejsou také nic nového, ale takové letní kino, to už je jiná! Příjemný letní večer, vlahý větřík, film na velkém plátně a k tomu zvláštní erotické jiskření ve vzduchu? Tomu přece nejde odolat!

4) V lese

Chodíte do lesa sbírat houby nebo bylinky? A co takhle vydat se do přírody užít si s partnerem jeden druhého? Měkký mech, vůně jehličí a různá lesní zákoutí si o hříšné hrátky vyloženě říkají.

Pláž

Foto: 123rf.com

5) Na pláži

Stará a obehraná romantika? Věřte, že milování na pláži nikdy nevyjde z módy a ze žebříčku oblíbenosti nezmizí. A takový východ nebo západ slunce celou atmosféru jen umocní. Nezapomeňte si s sebou vzít deku a pozor na písek, z některých míst se dostává opravdu velmi těžko!

6) Ve stanu

Mnohé z vás namítnou, že stan je nepohodlným a malým místem, ale věřte, že i v něm si sex mimořádně užijete. V tom malém prostoru u sebe totiž musíte být s partnerem ještě blíž než obvykle a navíc rozhodně vyzkoušíte nečekané polohy, které vám malý prostor umožní. Jen doufejte, že svým vášnivým křikem nepřilákáte žádnou divokou zvěř a že jediný divočák ve stanu bude ten váš vyvolený!

7) V parku

Máte rády adrenalin? Tak s partnerem počkejte, až se setmí, a vydejte se společně do parku. Přes den se tu procházíte a venčíte psa nebo děti, tak proč si z tohoto místa za tmy neudělat zakázané místo sladkého hříchu. Jen pozor na nečekanou hlídku, může vám chtít pomáhat a chránit, nebo další nevítané pozorovatele, můžou mít foťák.

Mějte však na paměti, že ačkoliv je sex v přírodě krásný adrenalin, není legální. Vyberte si tedy takové místo, kde budete opravdu jen vy dva a vždy se o tom raději několikrát přesvědčte. Chudák starý houbař by mohl utrpět šok, kdyby místo hub našel propletené „klubko“ milenců

Ať už si tedy dopřejete nespoutaný a divoký sex na hradě, nebo něžné a romantické milování v lese či mazlení v kině, hlavně si to užijte naplno! Jeden druhého s partnerem překvapte a vylákejte se na hříšné hrátky mimo postel. Nejenže budete mít léta na co vzpomínat, ale když pak půjdete třeba i s dětmi do lesa na houby, jen vy dva budete vědět, co znamená to vzájemné mrknutí a úsměv na rtech. A možná, že znovu ucítíte i tu touhu a mrazení…

Zažila jste jedinečný sex v přírodě a chcete inspirovat i další ženy? Podělte se s námi (anonymně) o svoje zkušenosti a napište nám!

Michaela Michalíková

601

Soutěž o masážní přístroj na obličej

Hledáte účinný způsob, jak bojovat proti vráskám? Vaší odpovědí…
vídeň trhy

Nejhezčí vánoční trhy

Vánoce se blíží a vy pořád necítíte tu správnou…
cola

Co dělá s tělem kola bez cukru

Patříte mezi milovníky koly a nedokáže si ji odepřít…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

banner kitchennete

Nejnovější články

man-802062_1280

30 zajímavých, vtipných i pravdivých citátů o manželství

Každý z nás, kdo žije v manželském svazku nebo…
vánoce v páru

Jak strávit první Vánoce s novým partnerem

Máte nového partnera a čekají vás první společného Vánoce?…
pár v posteli

Kvíz: Jaký je v posteli?

Kvíz: Jaký je v posteli? Poznala jsi nového muže…
randění

7 rad, jak na randění po rozvodu

Někdy vztahy prostě nevyjdou. Můžeme se snažit, jak chceme.…
kondóm

Pozor na chyby při používání kondomu

Kondom je nejrozšířenější ochrannou, která vás ochrání proti pohlavním…

Související příspěvky

Zanechte komentář