KZ_logo1

Kde si v létě užít nejlepší romantické chvilky a sex?

4.7.2015

Konečně se můžeme přestat vymlouvat, že meze jsou studené a že nás bolí hlava. Krásné teplé počasí vyloženě láká k letnímu dobrodružství. A míst, kde si jej užít, je opravdu spousta.

Mezi ty nejoblíbenější z nich, která si rozhodně připište na svůj seznam, patří tyto:

1) U rybníka

Voda, slunce a deka. Ideální letní trojkombinace. Na sobě máte jen plavky, jeden druhého natíráte opalovacím krémem a „k tomu jednomu“ je už jen krůček. Už jste někdy zažili sex v rybníce nebo u rybníka na dece? Voda přece nadnáší a tráva příjemně lechtá, tak není na co čekat! Tento zážitek bude rozhodně patřit mezi jeden z těch nejvášnivějších. Voda by však neměla být příliš špinavá, mohlo by to vést k nepříjemnému kvasinkovému onemocnění…

2) Starý hrad nebo zámek

Tajemná místa opředená mýty a legendami jsou sama o sobě vzrušující. Vraťte se na chvilku do minulosti a užijte si s partnerem nezapomenutelný a živočišný sex ve zdech starého hradu nebo zámku. Najděte si skrytý tmavý kout a oddejte se jeden druhému. Nebo si objednejte rovnou zámecký pokoj a užijte si milování jako hraběnka!

3) V letním kině

Erotické hrátky v kině nejsou také nic nového, ale takové letní kino, to už je jiná! Příjemný letní večer, vlahý větřík, film na velkém plátně a k tomu zvláštní erotické jiskření ve vzduchu? Tomu přece nejde odolat!

4) V lese

Chodíte do lesa sbírat houby nebo bylinky? A co takhle vydat se do přírody užít si s partnerem jeden druhého? Měkký mech, vůně jehličí a různá lesní zákoutí si o hříšné hrátky vyloženě říkají.

Pláž

Foto: 123rf.com

5) Na pláži

Stará a obehraná romantika? Věřte, že milování na pláži nikdy nevyjde z módy a ze žebříčku oblíbenosti nezmizí. A takový východ nebo západ slunce celou atmosféru jen umocní. Nezapomeňte si s sebou vzít deku a pozor na písek, z některých míst se dostává opravdu velmi těžko!

6) Ve stanu

Mnohé z vás namítnou, že stan je nepohodlným a malým místem, ale věřte, že i v něm si sex mimořádně užijete. V tom malém prostoru u sebe totiž musíte být s partnerem ještě blíž než obvykle a navíc rozhodně vyzkoušíte nečekané polohy, které vám malý prostor umožní. Jen doufejte, že svým vášnivým křikem nepřilákáte žádnou divokou zvěř a že jediný divočák ve stanu bude ten váš vyvolený!

7) V parku

Máte rády adrenalin? Tak s partnerem počkejte, až se setmí, a vydejte se společně do parku. Přes den se tu procházíte a venčíte psa nebo děti, tak proč si z tohoto místa za tmy neudělat zakázané místo sladkého hříchu. Jen pozor na nečekanou hlídku, může vám chtít pomáhat a chránit, nebo další nevítané pozorovatele, můžou mít foťák.

Mějte však na paměti, že ačkoliv je sex v přírodě krásný adrenalin, není legální. Vyberte si tedy takové místo, kde budete opravdu jen vy dva a vždy se o tom raději několikrát přesvědčte. Chudák starý houbař by mohl utrpět šok, kdyby místo hub našel propletené „klubko“ milenců

Ať už si tedy dopřejete nespoutaný a divoký sex na hradě, nebo něžné a romantické milování v lese či mazlení v kině, hlavně si to užijte naplno! Jeden druhého s partnerem překvapte a vylákejte se na hříšné hrátky mimo postel. Nejenže budete mít léta na co vzpomínat, ale když pak půjdete třeba i s dětmi do lesa na houby, jen vy dva budete vědět, co znamená to vzájemné mrknutí a úsměv na rtech. A možná, že znovu ucítíte i tu touhu a mrazení…

Zažila jste jedinečný sex v přírodě a chcete inspirovat i další ženy? Podělte se s námi (anonymně) o svoje zkušenosti a napište nám!

Michaela Michalíková

Jak bojovat se suchou a dehydrovanou pokožkou rukou?

Ruce jsou naší vizitkou. Každý den jim dáváme pěkně…

Tvorba loga může být důležitý start i pro váš byznys

Logo je nedílnou součástí corporate identity. Není značky bez…

Vystupte z davu s českými mikinami Utopy

Kdo chce nosit originální oblečení, ten nesmí nakupovat ve…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

Nejnovější články

sergio-souza-Sxm8FK0xc3Q-unsplash

Vídat se po rozchodu? Raději ne!

Každý konec vztahu bolí. Zasahuje totiž naše nejcitlivější místa,…
neonbrand-N8XoKjKOT0M-unsplash

Jak najít svou ztracenou vášeň

Žijete v dlouhodobém vztahu a pořád svého partnera milujete,…
toxický vzťah

Jak poznat toxický vztah

Jste spolu spíš jen ze setrvačnosti a ze zvyku?…
žena po rozchodu

Rozchod – životní zkouška, která vás mnohému naučí

Pokud jste zrovna čerstvě po rozchodu, pak zřejmě máte…
ben-white-j1h011Awz1A-unsplash

Jak získat po rozchodu ztracené sebevědomí?

Rozchody jsou složité. Někdy vztah neskončí zrovna nejlépe a…

Související příspěvky

Zanechte komentář