KZ_logo1

Co o vás vypovídá domácí mazlíček?

3.9.2015

Věděli jste, že domácí mazlíček o vás může mnohé vypovídat? Podívejte se na seznam domácích mazlíčků a zkuste se zamyslet, jestli na vás charakteristika jejich „páníčka“ sedí. Můžete zde najít také svého partnera a dozvědět se něco zajímavého i o něm. Všechno však berte s rezervou a spíše pro zábavu, protože i klidný pejskař nebo tajemný milovník hadů vás může nečekaně překvapit!

Pes

Pokud má člověk doma psa, znamená to, že není líný, protože každý pes potřebuje dostatek pohybu a venčení je na denním pořádku. Člověk se psem je společenský, má smysl pro humor a také pro spravedlnost. Je spolehlivý, dokáže naslouchat a dá se mu opravdu věřit. Nikdy vás nenechá ve štychu a vždy za vámi bude stát.

Kočka

Pokud má člověk doma kočku, je velmi bystrý a mrštný. Vždycky zareaguje v pravou chvíli, za což ho okolí obdivuje. Každý nezdar dokáže proměnit v úspěch a každého okouzlí. Je vždy uprostřed dění a obdivován. Sám si vybírá, s kým se bude přátelit nebo spíš komu dovolí, aby byl jeho přítelem nebo dokonce partnerem. Občas se tento člověk zdá nedosažitelný a namyšlený, ale ve skutečnosti jen zná svou cenu.

Papoušek

Pokud má člověk doma papouška, rád si povídá a baví se. Rozhodně je inteligentní a má šarm. Má rád tanec a hudbu a nezkazí žádnou legraci. S takovým člověkem se nikdy nikdo nenudí. Miluje také klepy a vždycky ví, co se kde děje. Zvládá být na více místech zároveň a nic pro něj není překážkou, ale naopak výzvou!

Rybičky

Pokud má člověk doma rybičky, je totální pohodář. Nic neřeší, je flegmatik a má rád svůj klid. Vždy vás ale pozitivně naladí a přenese na okolí svou dobrou náladu. Nikdy nevyletí jako čertík z krabičky a vždycky naslouchá. Navíc dokáže skvěle poradit a jen tak něčeho se nezalekne.

Hlodavci

Pokud má člověk doma hlodavce, jako je například křeček, morče, činčila a další, znamená to, že je kreativní. Bohém s duší umělce, který ale rozhodně ví, co chce. Je také upřímný a dokonce i tvrdohlavý. Má plnou hlavu nápadů a vždycky vymyslí něco šíleného. Kromě toho si jde vždycky za svým snem. S takovým člověkem se nikdy nebudete nudit.

Hadi, pavouci

Pokud má člověk v zálibě hady, pavouky nebo podobné exotické „mazlíčky“, bude určitě originální. Vždycky se chce tak trochu odlišovat od ostatních. Možná je i mírný introvert a samotář. Má rád tajemné věci a vždy se najde něco, co o něm nikdo ani netuší. Je to člověk více tváří a okolí musí být opatrné, kterou vlastnost v daném člověku svým chováním probudí.

Hospodářská zvířata

Pokud má člověk doma hospodářská zvířata, jako jsou ovce, kozy, krávy, prasata, rozhodně bude starostlivý a pečující partner. Vždycky bude mít doma navařeno a uklizeno. Občas je ale potřeba trochu jej popostrčit, aby se víc odvázal a bavil. Tento člověk je vždy dochvilný a pro druhé by se rozdal. Má opravdu dobré srdce.

Tak jakého mazlíčka máte doma vy? A sedí tento popis i na vás?

Michaela Michalíková

manželský_pár

Vdaná před 30tkou: Výhody a nevýhody manželství v mladém věku

Život je komplikovaný a zábavný, někdy krutý, jindy úžasný.…

Co dělat, když potřebujete půjčit? Vyzkoušejte nebankovní půjčku

Přejeme si, abychom se nikdy nedostali do této situace…
woman-2003647_1280

Žijme v přítomnosti: Stop nekonečnému přemýšlení

Kolik hodin denně strávíme přemýšlením? Nad tím jste se…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

Nejnovější články

manželský_pár

Vdaná před 30tkou: Výhody a nevýhody manželství v mladém věku

Život je komplikovaný a zábavný, někdy krutý, jindy úžasný.…

Odhoďte stud a užijte si maximum vzrušení s vibrátorem!

V dnešní době je na trhu velké množství erotických pomůcek…

Oznamte všem, že se budete vdávat!

Konečně vás dlouholetý partner požádal o ruku! Tak dlouho…

I dámy mají své úchylky. Podívejte se na nejpodivuhodnější sexuální praktiky

Dávno jsou pryč doby, kdy byla sexuální témata tabu.…

Rozpadá se vám manželství? Většinou je na vině nedostatek sexu

Bohužel, po několika letech navštíví manželství nevítaný host jménem…

Související příspěvky

Zanechte komentář