KZ_logo1

Neobvyklý perský horoskop vám napoví

22.9.2017

Kromě běžného horoskopu, který známe všichni, existují další horoskopy, které vypovídají o našich vlastnostech a charakteristikách ještě víc. Mezi takové horoskopy patří také ten perský, který popisuje vlastnosti podle data narození v podobě zvířat.

Ježek (od 21. 3. do 17. 4.)

Lidé narození v tomto období jsou díky svým vlastnostem přirovnáváni k ježkovi. Jsou to odvážní a obratní jedinci. Často však mohou působit nepřístupně a jejich život utíká velmi rychle. Jsou aktivní, jdou si za svými sny a vyhovuje jim stejně aktivní a činorodý partner. Pokud by se zklamali v lásce, po hlavě se vrhnou do kariéry a mohou to v profesním životě dotáhnout velmi vysoko.

Slon (od 18. 4. do 15. 5.)

Slon se vyznačuje silou a velkým intelektem. Výhodou těchto zrozenců je rozvážné myšlení a vytrvalost. Sloni jsou také skvělí přátelé, kteří jsou tu vždy pro vás. V životě pak potřebují cítit pevnou zem pod nohama a lpí na jistotách. Se slonem se budete vždy cítit v bezpečí a chráněni. Je to ideální partner, láska je pro něho na prvním místě.

Zlatý zajíc (od 16. 5. do 12. 6.)

Zajíc je zvídavým a hravým zvířetem. Lidé zrození v tomto zvířeti jsou optimisté, snílci a na všem zlém si najdou i něco dobrého. Oplývají kreativním myšleným a jsou také mistry komunikace. Nic je jen tak nevyvede z míry, ovšem v lásce jsou velmi nestálí a neustále se musí bavit, jinak rychle mění místo působiště.

Bobr (od 13. 6. do 10. 7.)

Lidé narození v této době jsou zodpovědní, spolehliví a vždy dochvilní. Neustále na sobě pracují a milují vzdělání. Mají silně vyvinutý smysl pro fér hru. Jsou skvělí partneři a ještě lepší kamarádi. Můžete se na ně obrátit v každé situaci, a pokud budou vědět jak, velmi rádi vám pomůžou. Dokážou se zajistit také finančně.

Orel (od 11. 7. do 7. 8.)

Znamení orla je silné, má pevnou vůli a zdá se, že všemu rozumí. Orel je králem stejně jako lev. Je to vznešené, vážené a neoblomné zvíře. Vždy musí být po jeho a pak je šťastný. Většina lidí, kteří se narodí v této době, patří mezi šťastlivce, kterým se daří vše, na co sáhnou. Pro své štěstí však potřebují také lásku a podporu široké rodiny.

Vepř (od 8. 8. do 4. 9.)

Vepř patří mezi znamení s nejúžasnějším smyslem pro humor. Toto znamení si dokáže udělat legraci i samo ze sebe. Mimo to je pracovité, spolehlivé, a je tedy skvělým kamarádem, ale také zaměstnancem. Vepř je v lásce oddaný, oceňuje stálost a patří mezi ty, kteří vůbec neví, co je to sobectví. Na výběr partnera jsou však docela nároční, protože hledají někoho sobě podobného.

Hřebec (od 5. 9. do 3. 10.)

Nejvolnějším a nejdobrodružnějším zvířetem je hřebec. Potřebuje volnou lásku, svobodné zaměstnání a také pocit, že si může kdykoliv dělat cokoliv. Hřebci mají neuvěřitelné kouzlo osobnosti, které může druhým podlomit nohy. Navíc patří mezi velmi inteligentní a také navenek krásné jedince. Ve svém životě oceňuje oddaného a láskyplného partnera, který bude mít pochopení pro jeho vrtochy.

Havran (od 4. 10. do 31. 10.)

Mezi nejtajemnější zvířata patří havran. Ten se vyznačuje zálibou v tajemných věcech a nadpřirozených záhadách. U havrana nikdy nebudete vědět, na čem přesně jste. Ve svém životě má však rád pořádek a určitá pravidla. Co se týče vztahů, může mít havran sklony k žárlivosti a často bývá majetnický. Život s havranem je jakýsi začarovaný kruh, ze kterého se jen tak nedostanete.

Kohout (od 1. 11. do 28. 11.)

Velmi energetickým znamením je také Kohout. Ten je sice pracovitý, zručný a umí se o sebe postarat, ale často naráží na to, že nedokáže odpočívat. Jeho velkou výhodou je také to, že si dokáže poradit v každé situaci, je diplomat a umí dokonale smlouvat. Tato silná povaha si však přeje stejně silný a odolný protějšek, proto bývá Kohout často sám a dlouho hledá toho pravého.

Jelen (od 29. 11. do 26. 12.)

Jelen je stálým, poslušným a chytrým zvířetem. Je velmi spořivý a často tak získá vlastní pílí bohatství. Mnozí mu závidí jeho houževnost a odhodlání. Jelen je ideálním partnerem pro rodinu, miluje děti a má rád všechna rodinná setkání. Užívá si pobyt v přírodě a často se vyznačuje také skromností. Jeho doménou je věrnost a nesobeckost.

Velbloud (od 27. 12. do 24. 1.)

Velbloud je obětavým kamarádem a spolehlivým partnerem. Co si v životě naplánuje, to také splní. Velbloud je znamení s největší vytrvalostí a trpělivostí. Životem většinou proplouvá a velmi si váží pohody a klidu. Svého partnera velbloud nikdy nezklame, nepodvede ani mu nijak neublíží.

Pes (od 25. 1. do 24. 2.)

Samozřejmou psí vlastností je oddanost. Toto znamení je však také odvážné a nikdy vás nenechá nudit se. Můžete si užít také odvážné aktivity a adrenalinové akce, které Pes miluje. V lásce patří mezi upřímné a milující jedince. Toho, koho si vybere, miluje Pes už navždy. Svůj život žije naplno a užívá si každého dne.

Delfín (od 25. 2. do 20. 3.)

Posledním znamením perského horoskopu je Delfín. Tento inteligentní tvor je velmi citlivý a ze všeho nejvíc nesnáší hádky. Delfín potřebuje být obklopen přáteli a milující rodinou. Miluje dobrodružství a cení si nových zážitků. Nemá rád lenošení a vždy má plnou hlavu nápadů, co vše by mohl podniknout. Delfín potřebuje milující protějšek.

Sedí na vás perský horoskop?

Michaela Michalíková

holywoodska-houpacka-piero-tmave-seda-moderni-kov-textilie-modern-living

Dětský ráj na vaší zahradě

Přemýšlíte, jak vybavit zahradu na léto, abyste si mohli…

Ideální brigáda: Aplikace, která spojuje firmy a brigádníky

Internet nabízí spoustu zajímavých portálů pro hledání práce, ovšem…

Nachystejte se na pláž! Jaké plavky jsou trendy?

Už jen pár týdnů a můžeme se těšit na…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

Nejnovější články

Odhoďte stud a užijte si maximum vzrušení s vibrátorem!

V dnešní době je na trhu velké množství erotických pomůcek…

Oznamte všem, že se budete vdávat!

Konečně vás dlouholetý partner požádal o ruku! Tak dlouho…

I dámy mají své úchylky. Podívejte se na nejpodivuhodnější sexuální praktiky

Dávno jsou pryč doby, kdy byla sexuální témata tabu.…

Rozpadá se vám manželství? Většinou je na vině nedostatek sexu

Bohužel, po několika letech navštíví manželství nevítaný host jménem…
8e5b79d5a0deca33d378f9aa25331e87

Horoskop věrnosti – Jak jsou na tom znamení zvěrokruhu s nevěrou

Patříte mezi milovníky různých horoskopů? Zajímalo by vás, co…

Související příspěvky

Zanechte komentář