KZ_logo1

Sexuální pomůcky z věcí, které máte doma

24.8.2016

Napadlo vás někdy, že pro erotickou hračku nemusíte chodit vždy jen do erotického obchodu? Stačí projít dům a uvidíte, kolik možností máte. Nestyďte se a buďte originální. Váš partner to rozhodně ocení. Možná pro vás kolíčky na prádlo nebo lžíce získají ode dneška zcela nový rozměr.

1) Kolíčky na prádlo

Už vás někdy napadlo přibrat k milostným hrátkám třeba kolíčky na prádlo? Nedovedete si představit, co přesně s nimi dělat? Vyzkoušejte jejich připnutí na své nebo partnerovy bradavky – pokud vás dráždění těchto míst vzrušuje, budete vzdychat rozkoší. Za kolíčky můžete i jemně zatahat a vzrušit se ještě víc.

2) Masážní přístroje

Znáte všechny ty masážní ježky, hřebeny a další pomůcky, které vám mají ulevit třeba od bolesti zad? Jejich hlavní výhodou je nízká pořizovací cena a snadná dostupnost. Další velkou výhodou jsou vibrace. Zapněte masážního ježka a zapomeňte na nudnou masáž zad. Namasírujte sobě nebo svému partnerovi úplně jiné partie.

3) Jídlo

Konkrétně pak ovoce a zelenina. Už jste zkoušeli banán, okurku, cuketu nebo jinou podobně tvarovanou zeleninu či ovoce? Nezapomeňte dbát na hygienu a k této hračce použijte kondom, popřípadě i lubrikační gel. A v ideálním případě už takto použité ovoce nebo zeleninu nekonzumujte.

4) Lžíce

Možná se vám to bude zdát divné, ale někteří lidé ke svým erotickým hrátkám používají třeba i lžíci. Můžete ji nahřát nebo naopak zchladit a pak opět přikládat na různá místa. Pokud ji budete vkládat dovnitř těla a zkoušet třeba „gynekologické“ vyšetření, dejte pozor, abyste se nezranili. Pokud se nebojíte, směle vyzkoušejte, kolik legrace a zároveň vzrušení se dá s obyčejnou lžící zažít.

5) Pírko

Pírko je samozřejmou součástí erotických hrátek. Zajistí vám vzrušující předehru, ale i příjemné uvolnění po sexu. Pohodlně si lehněte a nechte svého partnera, aby vás hladil a šimral pírkem. Tato něžná erotická praktika vás příjemně naladí na milostný akt. Nechte se šimrat na krku, na zádech, ale také v tříslech a na dalších intimních místech. To samé dopřejte svému protějšku.

6) Polštář

Přemýšlíte, jak při sexu použít polštář? Možností je několik. Polštářem si můžete třít klín. Oceníte zejména polštáře vzorované, s hrubým vzorem nebo třeba i nějakým tím knoflíkem. S partnerem pak polštář použijete jako podložku. Dejte si jej pod zadek, čímž partnerovi poskytnete nový zážitek a vzrušení.

7) Lano

Určitě doma máte nějaký kousek lana. Ať už je to šňůra na prádlo, lano na přetahování nebo jakékoliv jiné. Vezměte jej sebou do postele. Přivažte partnera nebo se nechte přivázat vy. Lano můžete použít i jako bič, a pokud se vám líbí sado-masochistické hrátky, určitě si najdete další způsoby, jak tuto pomůcku v posteli využít.

Máte rádi inovace v posteli? Jaké originální hračky máte doma vy?

Michaela Michalíková

54573-7h3a0637-k0645-2

Šperk s akvamarínem – síla oceánu na dosah

Světle modrá barva akvamarínu evokuje průzračně čisté moře. Toto…
šikana

Jaké jsou příčiny a následky šikany

Nevíte, proč se vlastně objevuje šikana a jak se…
šikana

Vše, co jste chtěli vědět o šikaně

O šikaně existuje nespočet knih i filmů, které upozorňují…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

Nejnovější články

adult-2178366_1280

Kolik sexuálních partnerů je moc?

Napadlo vás někdy, že existují statistiky, kolik mají lidi…
people-2562102_1280

Jak poznáte, že jste zamilovaná?

Slavný citát říká, že jen dvě věci na světě…
přátelství

Jak se vypořádat se závistí v přátelství

Závist patří mezi nepříjemné lidské vlastnosti, dokonce je jedním…
smutná žena

Bolestivý rozchod – jak ho překonat?

Když přijdeme o někoho, koho jsme milovali, vždycky to…
portrait-4246954_1280

Kontaktoval tě po rozchodu bývalý? Má k tomu tyto důvody!

Rozchod s člověkem, se kterým jsme si byli nějaký…

Související příspěvky

Zanechte komentář