KZ_logo1

Čínský horoskop – třetí díl

7.10.2015

Zaujal vás čínský horoskop? Nenašli jste v předchozích článcích své znamení? Pak v tomto ho již určitě naleznete. Přicházíme s poslední částí čínského zvířecího zvěrokruhu a přejeme vám příjemné čtení.

Pes             

Rok narození: 1910, 1922, 1934, 1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006, 2018

Lidé, kteří se narodili v roce Psa, jsou upřímní, loajální a věrní. Pes se vždy drží svých pevných zásad. Je velmi důvěryhodný a skvělý přítel. Lidé narození v tomto znamení jsou velmi dobří posluchači. Motto Psa by se dalo charakterizovat takto: „Žij správně, pomáhej těm méně šťastným, bojuj proti bezpráví vždy, když se objeví.“

Pes je dosti tvrdohlavé znamení. Většinou nepodlehne vábení společnosti, ale spíše spěchá domů, kde rád diskutuje o tématech, jež se mu jeví jako důležitější. Pes má problémy zůstat klidným, když se objeví zásadní problém. Někdy se naplno projeví jeho temperament. Pes potřebuje čas, aby si na někoho zvykl a začal mu důvěřovat. Bez důvěry může být odsuzující a krutý.

Lidé narození v roce Psa jsou skvělí podnikatelé, a to díky schopnosti vnímat, rozpoznávat a chápat. V lásce mají poměrně velké problémy, zejména pak v hledání toho pravého partnera.

Vhodný partner pro Psa je Zajíc, Tygr nebo Kůň. Vyhnout by se měl Drakovi.

Prase

Rok narození: 1911, 1923, 1935, 1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007, 2019

Lidé narození v roce Prasete jsou čestní a velkorysí. Mají dobré vychování a vkus. Jsou často perfekcionisté. Milují luxus a pěkné věci a někdy mohou být vnímáni jako snobové. Pečlivě se starají o své přátele a rodinu. Pracují opravdu tvrdě, protože každý den chtějí prožít ve štěstí.

Tito lidé rádi pomáhají ostatním. Cítí se dobře, když někomu dopomůžou k úsměvu. Jsou velmi velkorysí a inteligentní. Často dlouho studují, dokud je to jen trochu možné, protože si chtějí rozšířit obzory, co to jen jde, a získat co nejvíce vědomostí. Lidé v tomto znamení touží po štěstí a dokáží trávit hodiny milováním.

Díky svému laskavému srdci mohou být ideálními partnery.

K Praseti se nejvíce hodí Tygr, Králík a Koza. Nejméně pak Had.

Opice

Rok narození: 1908, 1920, 1932, 1944, 1956, 1968, 1980, 1992, 2004, 2016

Člověk narozený v roce Opice je charakterizován jako inteligentní a schopný. Opice ráda poslouchá ostatní a dokáže lehce řešit různé situace, ať už jsou jakkoliv složité. Opice jsou poměrně nápadní lidé a rádi vzbuzují pozornost. Je to velmi všestranné znamení. Často jsou lidé narození v roce Opice vynálezci, baviči nebo kreativní výtvarníci. Mají velmi dobrý pozorovací talent a pozoruhodnou schopnost dělat správná rozhodnutí.

Opice dokáží zvládnout každý úkol. Jsou to spolehliví a čestní lidé, kteří neprozradí žádné tajemství. Stejně čestní jsou i ve vztazích. Umí pozorně a pečlivě naslouchat a hledat řešení problému. Jsou velmi zvídaví a často si myslí, že všechno musí aspoň jednou vyzkoušet.

Lidé narození v Opici mají rádi alkohol a jiné věci, které člověku přinesou určitý požitek. Milují večírky a zábavu. Nikdy si otevřeně nepřiznají chybu a raději nechají problémy vyšumět do ztracena. Občas by si měli uvědomit, že celý svět se netočí kolem nich a že se musí naučit jednat rozvážněji.

Nejlepší partner pro Opici je Had, Drak nebo Krysa. Nejméně si sedne s Tygrem.

Kohout

Rok narození: 1909, 1921, 1933, 1945, 1957, 1969, 1981, 1993, 2005, 2017

Lidé v Kohoutu neradi riskují a spíše se drží přesně stanoveného plánu, než by podstoupili nějaké riziko. Vždy si jsou vědomi toho, co se děje v jejich okolí. Je těžké projít kolem nich, aniž by si vás všimli. Může se až zdát, že mají oči i na zádech. Kohouti jsou perfekcionisté, rádi ladí detaily a dokáží být odborníky zejména v oborech, které vyžadují podrobnou analýzu a hodně pozornosti. Kohouti touží po pozornosti a obdivu. Milují společnost ostatních lidí a jsou mezi nimi velmi oblíbení. Vždy dbají na oblečení a chtějí být lepší než ostatní bez ohledu na cenu.

Kohouti by si měli vážit nejen svého zevnějšku, ale také svého srdce a duše. Kohouti jsou skvělými právníky, chirurgy či účetními. Milují svou práci a vždy se snaží vylepšit své dovednosti. Občas může být Kohout sobecký a výstřední.

Ke Kohoutovi se velmi hodí Drak, Had nebo Buvol. Příliš se k němu nehodí Králík.

Je to tak, náš čínský zvěrokruh se nachýlil ke svému konci. Doufáme, že jste se zde našli a třeba si z našich článků i něco zajímavého odnesli. A nemusíte se bát. Naše redakce zase brzy přijde s něčím novým a zajímavým, abyste se vy, naši čtenáři, rozhodně nenudili.

Martina Mádlová

pár

Zajímavosti o bodu G: Jak ho najdeme?

Ženy o něm často mluví, muži jej ještě častěji…
matka

Kojení: Mám důvody, proč nechci kojit

První dny mateřství jsou povětšinou zastřené mlhou. Adaptovat se…
interiér

Barvy v interiéru – co vše ovlivňují

Zařizujete si bydlení a přemýšlíte, jaké barvy vybrat? Slyšeli…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

Nejnovější články

pár

Zajímavosti o bodu G: Jak ho najdeme?

Ženy o něm často mluví, muži jej ještě častěji…
anxiety-black-and-white-casual-1487956

Jak se vyrovnat se smrtí blízkého a pokračovat v práci?

Mnohé věci v životě nedokážeme ovlivnit. Smutek ze smrti…
žena

Kegelovými cviky k intenzivnějšímu orgasmu

Správným cvičením posílíte své tělo a procvičíte problematické partie.…
randění

Život nezadané ženy: Proč se bojíme randit?

Na světě máme tři druhy žen. První skupinu tvoří…
zamilovaný pár

Kam s partnerem, abyste zahnali nudu

Jste se svým partnerem již nějakou dobu a rande…

Související příspěvky

Zanechte komentář