KZ_logo1

Ideální sexuální partner podle znamení

11.3.2017

Najít si uspokojivého milence není nikdy jednoduché. Ať už se dva lidé mají jakkoliv rádi, pokud jim to neklape v posteli, vztah většinou dlouho nevydrží. Odhalit skutečné sexuální touhy a potřeby partnera mohou pomoci i hvězdy. Až si budete vybírat svého sexuálního partnera, určitě se zeptejte na jeho znamení. I když se zdá, že se jedná o zdánlivě nepodstatnou informaci, může vám prozradit mnohem více, než tušíte.

Vodnář                                      

Vodnář miluje předehry a něžnosti. Záleží mu i na duševním splynutí s partnerkou. V sexu je velmi trpělivý, v první řadě je pro něj důležité uspokojení partnerky a až poté myslí na sebe. Rád si sex zpestřuje a v této oblasti se rád neustále vzdělává.

Ryby

Muž ve znamení ryb hledá zkušené a sebejisté milenky. Je to proto, že sám je velmi nejistý a nervózní z toho, co bude. Při milování je však romantický, něžný a pečlivý. Ryby jsou po sexuální stránce v podstatě oběťmi zvěrokruhu a ze všeho nejraději plní úkoly své partnerky. „Rybí“ partner rád a často mění sexuální pozice a miluje být ženou pokořen.

Foto: 123rf.com

Foto: 123rf.com

Beran

Beran sex doslova miluje a rád a ochotně ho bude provozovat takřka kdekoliv. Je také impulsivní a netolerantní. Pokud si něco zamane, těžko se mu v tom brání. Je divoký, vášnivý a živočišný. Rád zkouší vše zakázané, někdy až sadistické. Nasekat ženě při sexu na zadek nebo tahání za vlasy je pro něj vrchol slasti. V posteli je dominantní a vzrušuje ho hlasité sténání a poloha zezadu.

Býk

Ze všech znamení je muž v Býku považován za nejlepšího milence. Sex miluje, dokáže si ho plně vychutnat a zároveň nezapomíná ani na svou partnerku. Má obrovskou výdrž a dokáže se promilovat celou nocí. Dává přednost konvenčním polohám a orálnímu sexu.

Foto: 123rf.com

Foto: 123rf.com

Blíženci

Muž Blíženec rád experimentuje a chce vyzkoušet vše nové a nepoznané. Nepatří mezi nikterak náročné a vášnivé milence, ale přesto dokáže dostat do postele téměř každou ženu, kterou si zamane. To proto, že ví přesně, co ženy chtějí slyšet. Má v oblibě erotickou konverzaci, hry a překvapení. S oblibou střídá pozice a hledá inspiraci v pornu. Mezi Blíženci je celkem dost bisexuálů.

Rak

Rak je výtečným milencem, ale musí být neustále povzbuzován. Je trpělivý, ale také současně agresivní. Pro některé ženy mohou být takové protiklady obtížně zvládnutelné. Raci mají rádi dlouhé předehry, doteky a mazlení. Mívají zálibu v ženských ňadrech a při sledování porna je velice fascinuje představa sexu více lidí najednou.

Foto: 123rf.com

Foto: 123rf.com

Lev

Muži Lvové jsou velice sexuálně založení a staví sex na stejnou úroveň jako jídlo a pití. V sexu nenajdete muže s větším sebevědomím. V ložnici se musí cítit jako král, chce být obdivován a chválen. Je energický, hravý a vášnivý. Jeho partnerka by měla mít velmi dobrou kondici. Každé milování bere jako závod, kde chce být vítězem. Rád sleduje, jak žena dosahuje orgasmu, dodává mu to pocit mužné síly.

Panna

Muži narození ve znamení Panny málokdy vyvinou nějakou aktivitu při hledání partnerky. Chtějí být zásadně loveni. Panna vnímá sex zejména jako fyzickou potřebu a křičet rozkoší ho nejspíš neuslyšíte. Zato má techniku vyvedenou do dokonalosti. Je ohleduplný a něžný, pro uspokojení ženy udělá vše. I když na první pohled vypadají muži v Panně chladně, když se rozdovádí, mohou velmi překvapit.

Foto: 123rf.com

Foto: 123rf.com

Váhy

Tito muži netouží po ničem jiném než po uspokojení ženy. Mají velmi bohatou představivost a intuici, která jim uspokojit ženu napomáhá. Rádi si dopřávají dlouhé předehry, jsou to něžní, pozorní a zkušení milenci. Muž ve Váhách má na sex vysoké nároky a tajně sní o sexu se dvěma ženami najednou.

Štír

Štíři prožívají erotiku velmi intenzivně. Štíří sexualita nezná mezí a to, co ostatní považují za zakázané či zvrhlost, oni přímo zbožňují. Mají rádi i anální sex, ale nemusí rychlovky. Štír také rád způsobuje bolest, ovšem už při jeho polibku se většinou ženě podlomí kolena a nechá si líbit téměř všechno.

Foto: 123rf.com

Foto: 123rf.com

Střelec

Střelci jsou velice přelétaví, ale nemohou si pomoci. Mají rádi lov a stále hledají tu pravou. V sexu dávají přednost kvantitě před kvalitou. Znají spousty technik a nejrůznějších poloh. Muži Střelci jsou v posteli přístupní čemukoliv a rádi se učí něco nového.

 

Kozoroh

Muž Kozoroh je hrdý na svou sexuální zdatnost a schopnost ženu uspokojit. Je to náročný milenec, který dokáže vycítit, co se ženě líbí. Má skutečně obrovskou výdrž a to po všech stránkách. Někdy se při sexu může chovat agresivněji, než je zvykem. Rád si užívá v poloze, kdy na něm partnerka sedí a on se nemusí téměř hýbat.

Poznala jste v těchto znameních svého partnera?

Martina Mádlová

holywoodska-houpacka-piero-tmave-seda-moderni-kov-textilie-modern-living

Dětský ráj na vaší zahradě

Přemýšlíte, jak vybavit zahradu na léto, abyste si mohli…

Ideální brigáda: Aplikace, která spojuje firmy a brigádníky

Internet nabízí spoustu zajímavých portálů pro hledání práce, ovšem…

Nachystejte se na pláž! Jaké plavky jsou trendy?

Už jen pár týdnů a můžeme se těšit na…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

Nejnovější články

Odhoďte stud a užijte si maximum vzrušení s vibrátorem!

V dnešní době je na trhu velké množství erotických pomůcek…

Oznamte všem, že se budete vdávat!

Konečně vás dlouholetý partner požádal o ruku! Tak dlouho…

I dámy mají své úchylky. Podívejte se na nejpodivuhodnější sexuální praktiky

Dávno jsou pryč doby, kdy byla sexuální témata tabu.…

Rozpadá se vám manželství? Většinou je na vině nedostatek sexu

Bohužel, po několika letech navštíví manželství nevítaný host jménem…
8e5b79d5a0deca33d378f9aa25331e87

Horoskop věrnosti – Jak jsou na tom znamení zvěrokruhu s nevěrou

Patříte mezi milovníky různých horoskopů? Zajímalo by vás, co…

Související příspěvky

Zanechte komentář