KZ_logo1

Jednoduchá cesta k intenzivnímu orgasmu

22.10.2019

Chcete si užít milostné hrátky a dosáhnout intenzivního orgasmu? Poznejte své tělo a naučte se několik způsobů, které vám pomohou najít cestu k uspokojení. Nebojte se o pocitech mluvit se svým partnerem, zbavte se stresu a dovolte si rozkoš užít naplno.

Co je to orgasmus?

Vyvrcholení bývá často popisováno v knihách, v časopisech a dokonce i ve filmech. Jeho četnost a potřebu zkoumají vědci. Pro mnohé se jedná o neuchopitelné zakončení milostného aktu, pro jiné je to tělesná potřeba. Orgasmus jako takový se vyznačuje intenzivní fyzickou rozkoší a když jej zakusíte, budete jej chtít stále.

 Jaké jsou druhy ženského orgasmu

U žen existuje několik druhů vyvrcholení. Obecně se říká, že ženě postačí k orgasmu zhruba 15 minut stimulace. Ve skutečnosti se však tato čísla liší. Někomu bude stačit pět minut správného dráždění, jiná žena bude potřebovat půl hodinovou péči. Každá žena však může zažít vnější orgasmus, někdy zvaný jako klitoriální. Dosahuje se ho drážděním poštěváčku. 

Dalším druhem je vnitřní, tedy vaginální orgasmus, kterého se dosahuje samotným pohlavním stykem. V některých případech je možné zažít kombinovaný orgasmus ze dvou výše zmíněných. Snem všech žen je mnohonásobný orgasmus, kdy po prvním ihned následuje další.

Jak to poznat

Orgasmus poznáte zrychlením dechu a tepu. Dalším krokem je ztvrdnutí bradavek a následné zúžení vagíny tak, aby byla připravena uchopit mužské přirození. Při orgasmu začnou ženské pohlavní orgány kmitat a dostaví se několik intenzivních stahů. V některých případech se zapojují i mimické stahy v obličeji, a tak je na ženách vyvrcholení i vidět.

Nestresujte se

Pokud máte problém s dosažením orgasmu, může za to přemíra stresu a starostí. Budete se divit, ale orgasmus si musíte povolit v hlavě. Naučit se relaxovat, zklidnit se a užít si rozkoš naplno. Jen těžko dosáhnete orgasmu, když budete myslet na problémy v práci nebo na to, co vařit k večeři. Čím víc budete po orgasmu toužit a myslet na něj, tím rychleji se vám podaří jej dosáhnout.

Poznejte sami sebe

Začněte poznáváním sami sebe. Pravidelná masturbace není nic, za co byste se měly stydět. Klidně si vezměte zrcátko, abyste viděly, jak se vaše svaly stahují a jak se celkově vaše tělo chová. Vyzkoušejte tlak, tempo a rychlost, která vám bude vyhovovat. Zkuste se dráždit na poštěváčku, vyzkoušejte si i vsunout prst do vagíny. Přesný způsob, jak dosáhnete uspokojení naučte posléze i partnera.

Vyzkoušejte hračky a erotické pomůcky

Nestyďte se vyzkoušet erotické hračky, které vám ulehčí dráždění. Pořiďte si vibrátor, kterým dosáhnete klitoriálního, vaginálního nebo také mnohonásobného orgasmu. Pokud máte problémy se vzrušením, myslete také na lubrikační gel. Na trhu s erotickými pomůckami najdete i různé stimulační gely, které vás dovedou až k vyvrcholení. Tyto gely ve většině případů prohřejí a prokrví intimní oblast a dosažení orgasmu je následně jen otázkou času a správného hlazení.

Nejlepší způsob pro dosažení orgasmus

Orgasmu dosáhnete drážděním prsty, erotickou hračkou nebo také ústy. Řekněte svému partnerovi, ať vám to udělá pusou a ukažte ho, jaká místa má dráždit, jak rychle a pak jej nechte, aby vás přivedl k rozkoši. Nejlepší způsoby, jak dosáhnout orgasmu je, když vás partner dráždí ústy na poštěváčku a prsty uvnitř vagíny.

Trénink na několik týdnů

Trénujte dosažení orgasmu a s partnerem najděte i pověstný bod G. Ten se nachází zhruba dva až tři centimetry na horní stěně vagíny. Zkuste toto místo dráždit pravidelně, třeba třikrát týdně a uvidíte, že za pár týdnů už pro vás nebude cesta k orgasmu nic složitého.

Dovolte si erotické fantazie

Pro rychlejší a snadnější dosažení orgasmu si dovolte erotické fantazie. Je na vás, co všechno si budete představovat, ale užijte si chvilku rozkoše přesně tak, jak se vám to líbí. Odhoďte stud, nervozitu a zbavte se psychického tlaku. A pokud orgasmu nedosáhnete? Nic si z toho nedělejte a užijte si milostné hrátky nejvíc, jak to jde. Pokud budete v dobrém psychickém stavu a v pohodě, tak na sebe orgasmus nenechá dlouho čekat.

Máte další rady a tipy, jak se naučit orgasmus?

deti a životní prostředí

3 tipy, jak naučit děti pečovat o planetu

Chceme-li, aby nám naše planeta ještě chvíli sloužila, musíme…
úklid domácnosti

7 uklízecích triků, aby vás návštěva nepřekvapila

Neuklizené bydlení, nenachystané občerstvení a návštěva téměř za dveřmi?…
žena s knihou

Co vás čtení naučí o reálném životě

Patříte mezi knihomoly a kniha je vaším společníkem téměř…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

Nejnovější články

jak se rozejít

Jak se citlivě rozejít s partnerem a neublížit víc, než je nutné?

Když vztah nefunguje tak, jak má, a přináší víc…
partnerství

Jak vycházet s rodiči partnera

Mezilidské vztahy jsou často velmi složité, a to nejen…
woman-1149911_1280

Kvíz: Jsem opravdu zamilovaná?

Samozřejmě, pokud se s někým pravidelně setkáváš a sdílíš…
pár

Šance na návrat po rozchodu

Je mnohem složitější vrátit se do vztahu, který nefungoval…
pár

Rozchod: Jak se vyrovnat s rozchodem?

Rozchod je nepříjemný. A je úplně jedno, jestli se…

Související příspěvky

Zanechte komentář