KZ_logo1

Jaká jste matka podle horoskopu

7.7.2017

Napadlo vás někdy, že horoskop ovlivňuje také vaše rodičovství? Podívejte se, jaká matka může být rozpolcená Blíženkyně, spravedlivá Váha nebo citlivá Ryba. Zjistíte, v čem jste jako rodič skvělá, na co si dát naopak pozor a jak se váš styl výchovy projevuje na dětech.

Beran

Jste silnou matkou, která dokáže své děti inspirovat a motivovat k výkonům. Nechybí vám nezávislost, odhodlání a věci dotahujete do zdárného konce. Často se neumíte zastavit a své děti dáváte na první místo. Někdy za ně ale děláte až příliš věcí, takže jim málokdy umožníte udělat chybu a poučit se z ní.

Býk

Matky ve znamení Býka nepodcení žádnou situaci. Svým dětem dokážou zajistit potřebné jistoty, klidný bezpečný domov a také stabilitu. Milují pořádek, pravidla a chtějí mít o všem přehled. Někdy se může stát, že jsou děti rozmazlené nebo nesamostatné.

Blíženci

Blíženecká výchova může být jedním slovem chaos. Žena Blíženkyně bude spíše nežli přísná matka kamarádka, která je zábavná, iniciativní a má plnou hlavu nápadů. Děti se s ní nikdy nebudou nudit. Ovšem bez pravidel mohou být občas zmatené, například když v zápalu hry zapomene Blíženkyně na pravidelné jídlo, školu a další povinnosti.

Rak

Obecně jsou lidé ve znamení Raka velmi citliví. Co se týče rodičovství, je pro Račici něčím naprosto přirozeným. Mateřství vnímá hlavně instinkty a své děti bezmezně miluje. Vždy se o své blízké postará, uvaří, uklidí a někdy je to opravdu silná, svazující a náročná péče. Račice je pro své děti kamarádkou, vrbou, ale má strach, že děti odejdou a už ji nebudou potřebovat.

Lev

Matka plná energie je narozená ve znamení Lva. Děti se se Lvicí nikdy nenudí. Zažívají mnohé dobrodružství, od útlého věku ví, co je to adrenalin. Lvice své děti motivují ke skvělým výkonům a často si přejí mít doma profesionální sportovce nebo úspěšné a bohaté následovníky trůnu. Nevýhodou Lvic jsou velké požadavky a následné zklamání, které přichází, pokud děti nenaplní „lví“ představy.

Panna

Kdo by chtěl mít dítě jako ze škatulky? Rodič ve znamení Panny! Sami jsou téměř dokonalí. Krásné, chytré a úspěšné Panny žijí svůj život na 110 % a to samé chtějí po svých dětech. Panny mají odpověď na jakoukoliv dětskou otázku a leckterý profesionální manažer by jim mohl závidět jejich organizaci času a veškerých aktivit, děti se však mohou cítit příliš nedokonalé a trpí nízkým sebevědomím.

Váhy

Matky ve znamení Vah si s dětmi užívají veškeré dětské aktivity. Rády se s nimi učí do školy, zapojují se do her a navštěvují s dětmi různá muzea, koncerty nebo výstavy. Na první pohled to vypadá, že bez svých dětí nemohou být, na druhou stranu si téměř nemohou vzpomenout, kde své dítě zapomněly. Jejich děti se často cítí nedoceněné a občas je trápí nedostatek lásky a pozornosti.

Štír

Se Štíry to nemá nikdo jednoduché. Ani jejich děti ne! Matky Štírky žijí bouřlivý a nespoutaný život a často se dostanou do situací, které jim nikdo nezávidí. Neberou si servítky, neřeší, co si o nich kdo myslí, a své děti vychovávají velmi striktně. Děti Štírů bývají někdy příliš zakřiklé a bojácné.

Střelec

Matky ve znamení Střelce jsou náladové a občas protivné. Často jsou však společenské – a děti jsou pro ně cestou do společnosti. Milují dětské oslavy, večírky a různé rodinné sešlosti. Chtějí poznávat nové lidi, místa, a děti tak často využívají jako ideální vstupenku. Děti Střelců jsou zvídavé, ale občas plačtivé a někdy zažívají pocity samoty.

Kozoroh

Kozoroh je stálé a silné znamení. Matky narozené v tomto znamení milují děti a umí s nimi perfektně vycházet. Jejich pravidla jsou jasná a výstižná. Když je děti dodrží, budou mít vedle sebe skvělého a spravedlivého parťáka. Těmto matkám nechybí ani kreativita a chuť do čehokoliv nového. Jejich děti budou vyrovnanými lidmi, kteří se ve světě neztratí.

Vodnář

Ženy narozené ve znamení Vodnáře jsou velmi kreativní matky, které žijí pro své děti. Dokážou děti rozesmát, pobavit, ale zároveň je učit povinnostem. Často pro své děti obětují celý svůj život, ale nikdy děti nerozmazlují. Vždy je vedou k samostatnosti a děti mají také dost svobody a volnosti. Děti Vodnářek jsou dětmi štěstěny a často dosahují nebývalých úspěchů.

Ryby

Ryby jsou citlivé a milující bytosti, které mají na prvním místě rodinu. Plánují výlety, organizují rodinné akce a vždy se těší na to, jak své děti překvapí a potěší. Ryby jsou dobrými matkami, které se snaží, aby jejich potomci měli všechno, co chtějí. Občas jsou ale hodně přísné, mohou mít sklony k agresivitě a většinou musí mít poslední slovo. Jejich děti vyrůstají v jistotě, ale zároveň někdy v přílišném tlaku.

Poznáváte se v tomto horoskopu?

Michaela Michalíková

Co je to patchwork, kde se vzal a jaké je jeho využití?

Možná už jste v souvislosti s šitím zaslechli zvláštní…

Užijte si příjemný wellness pobyt podle svého výběru

Chcete se vydat na relaxační pobyt pro načerpání nové…

Dobrá erotická pomůcka umí zlepšovat každý vztah

Máte doma už skutečně tu pravou erotickou pomůcku? Pokud…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

vd_reality_300x300vd_stavebni_300x300

Nejnovější články

sergio-souza-Sxm8FK0xc3Q-unsplash

Vídat se po rozchodu? Raději ne!

Každý konec vztahu bolí. Zasahuje totiž naše nejcitlivější místa,…
neonbrand-N8XoKjKOT0M-unsplash

Jak najít svou ztracenou vášeň

Žijete v dlouhodobém vztahu a pořád svého partnera milujete,…
toxický vzťah

Jak poznat toxický vztah

Jste spolu spíš jen ze setrvačnosti a ze zvyku?…
žena po rozchodu

Rozchod – životní zkouška, která vás mnohému naučí

Pokud jste zrovna čerstvě po rozchodu, pak zřejmě máte…
ben-white-j1h011Awz1A-unsplash

Jak získat po rozchodu ztracené sebevědomí?

Rozchody jsou složité. Někdy vztah neskončí zrovna nejlépe a…

Související příspěvky

Zanechte komentář